Zbliża się koniec przerwy wakacyjnej

Nasza przerwa wakacyjna powoli dobiega końca.

Już w najbliższy poniedziałek - 20 sierpnia - wracamy do pracy po kilku tygodniach wakacji. Najbliższe dwa tygodnie będą spokojnym czasem, który pozwoli łagodnie przyzwyczaić się z powrotem do rytmu życia przedszkola.

Dla naszych nauczycieli przerwa kończy się nieco szybciej, już jutro spotkamy się na radach pedagogicznych całym zespołem.

15 sierpnia 2018
01 lipca 2019
Zapisy na zajęcia w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju ruszyły W każdym z naszych przedszkoli prowadzimy
26 czerwca 2019