Zbliża się koniec przerwy wakacyjnej

Nasza przerwa wakacyjna powoli dobiega końca.

Już w najbliższy poniedziałek - 20 sierpnia - wracamy do pracy po kilku tygodniach wakacji. Najbliższe dwa tygodnie będą spokojnym czasem, który pozwoli łagodnie przyzwyczaić się z powrotem do rytmu życia przedszkola.

Dla naszych nauczycieli przerwa kończy się nieco szybciej, już jutro spotkamy się na radach pedagogicznych całym zespołem.

15 sierpnia 2018
20 maja 2019
Już 30 maja w naszym przedszkolu przy ulicy Czerniakowskiej 161 Coroczny piknik organizowany przez nasze
13 maja 2019