Zbliża się koniec przerwy wakacyjnej

Nasza przerwa wakacyjna powoli dobiega końca.

Już w najbliższy poniedziałek - 20 sierpnia - wracamy do pracy po kilku tygodniach wakacji. Najbliższe dwa tygodnie będą spokojnym czasem, który pozwoli łagodnie przyzwyczaić się z powrotem do rytmu życia przedszkola.

Dla naszych nauczycieli przerwa kończy się nieco szybciej, już jutro spotkamy się na radach pedagogicznych całym zespołem.

15 sierpnia 2018
15 listopada 2018
We wszystkich naszych przedszkolach trwa zbiórka najbardziej potrzebnych artykułów dla zwierząt Zbieramy przede wszystkim: koce,
13 listopada 2018