Zbiórka dla schroniska na Paluchu

We wszystkich naszych przedszkolach trwa zbiórka najbardziej potrzebnych artykułów dla zwierząt

Zbieramy przede wszystkim: koce, narzuty, prześcieradła, poszewki, kołdry i poduszki (bez pierza), podkłady higieniczne, karmę suchą i mokrą (szczególnie specjalistyczną np. Renal, Gastro, Urinary).

Zapraszamy serdecznie do udziału w naszej zbiórce! Każdy może pomóc :)

15 listopada 2018
15 czerwca 2019
W zeszłą środę na Rumianej miało miejsce rodzinne wydarzenie Z okazji Dnia Rodziny nasze przedszkolaki
05 czerwca 2019
Zapraszamy wszystkie dzieci z roczników 2016 i 2017 Trwa rekrutacja na zbliżający się rok przedszkolny.
01 czerwca 2019
Cóż to było za wspaniałe popołudnie w Zielonym Latawcu! W czwartek miał miejsce Sąsiedzki Piknik