Zbiórka dla schroniska na Paluchu

We wszystkich naszych przedszkolach trwa zbiórka najbardziej potrzebnych artykułów dla zwierząt

Zbieramy przede wszystkim: koce, narzuty, prześcieradła, poszewki, kołdry i poduszki (bez pierza), podkłady higieniczne, karmę suchą i mokrą (szczególnie specjalistyczną np. Renal, Gastro, Urinary).

Zapraszamy serdecznie do udziału w naszej zbiórce! Każdy może pomóc :)

15 listopada 2018
05 lutego 2019
Powoli rozpoczynamy rekrutacje na nadchodzący rok przedszkolny 2019/2020 Już wkrótce zostaną ogłoszone terminy Dni Otwartych