Wakacyjny konkurs na nazwę grupy

Serdecznie zapraszamy Państw do udziału w naszym wakacyjnym konkursie.

Wystarczy polubić nasz fanpage na Facebook'u i wpisać w komentarzu swój pomysł na nazwę najmłodszej grupy naszego oddziału na Wilanowie, do której właśnie trwa rekrutacja. Wygrywa komentarz, który zdobędzie największą ilość polubień!

Na zwycięzce czeka zestaw artykułów plastycznych o wartości ponad 200 złotych,
w skład którego wchodzą farby plakatowe, farby do malowania palcami, akwarele, zestaw sprytnych pędzli, nożyczki do nauki cięcia, papiery rysunkowe i kolorowe, zestaw plasteliny w 18 kolorach, grube flamastry,  kredki w trójkątnej oprawie, mnóstwo kolorów bibuły i kilka innych niespodzianek.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Regulamin konkursu wraz z polityką prywatności znajduje się TUTAJ >> .

07 sierpnia 2018
15 listopada 2018
We wszystkich naszych przedszkolach trwa zbiórka najbardziej potrzebnych artykułów dla zwierząt Zbieramy przede wszystkim: koce,
13 listopada 2018