Poznaj nowe funkcje naszej strony

Zgłoszenie nieobecności dziecka jest teraz możliwe poprzez formularz

Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom stworzyliśmy na naszej stronie kilka nowych funkcjonalności. Żeby zgłosić nieobecność swojego dziecka w przedszkolu wystarczy wejść do Strefy Rodzica, wybrać przedszkole i wypełnić formularz zgłoszenia nieobecności. Oczywiście można również, tak jak to było dotychczas, zadzwonić lub wysłać do nas maila.

04 sierpnia 2018
15 listopada 2018
We wszystkich naszych przedszkolach trwa zbiórka najbardziej potrzebnych artykułów dla zwierząt Zbieramy przede wszystkim: koce,
13 listopada 2018