Poznaj nowe funkcje naszej strony

Zgłoszenie nieobecności dziecka jest teraz możliwe poprzez formularz

Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom stworzyliśmy na naszej stronie kilka nowych funkcjonalności. Żeby zgłosić nieobecność swojego dziecka w przedszkolu wystarczy wejść do Strefy Rodzica, wybrać przedszkole i wypełnić formularz zgłoszenia nieobecności. Oczywiście można również, tak jak to było dotychczas, zadzwonić lub wysłać do nas maila.

04 sierpnia 2018
20 maja 2019
Już 30 maja w naszym przedszkolu przy ulicy Czerniakowskiej 161 Coroczny piknik organizowany przez nasze
13 maja 2019