Poznaj nowe funkcje naszej strony

Zgłoszenie nieobecności dziecka jest teraz możliwe poprzez formularz

Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom stworzyliśmy na naszej stronie kilka nowych funkcjonalności. Żeby zgłosić nieobecność swojego dziecka w przedszkolu wystarczy wejść do Strefy Rodzica, wybrać przedszkole i wypełnić formularz zgłoszenia nieobecności. Oczywiście można również, tak jak to było dotychczas, zadzwonić lub wysłać do nas maila.

04 sierpnia 2018
01 lipca 2019
Zapisy na zajęcia w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju ruszyły W każdym z naszych przedszkoli prowadzimy
26 czerwca 2019