zgrany zespół nauczycieli i specjalistów  oraz autorski program nauczania.

Dzieci wybierają pomoce i samodzielnie z nimi pracują, dzięki czemu uczą się oraz poznają świat po swojemu.

Zielony Latawiec, Niepubliczne Przedszkola Integracyjne, od 2007 r.| All rights reserved 2019| design by DBM

Dzień Przedszkolaka w Zielonym Latawcu

20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka

Naszym kochanym przedszkolakom życzymy spełnienia marzeń, mnóstwa radości z życia i jak najwięcej czasu na zabawę.

Każda grupa obchodziła  ten wyjątkowy dzień na swój sposób, atrakcjom nie było końca!

Przy okazji tego wyjątkowego dnia przeprowadziliśmy wśród naszych przedszkolaków głosowanie za tym, co lubią najbardziej robić :)

Efekty można zobaczyć na naszej stronie na Facebook'u :)

26 września 2018

Zobacz jakie logo ma przedszkole integracyjjne Zielony Latawiec w Warszawie