Dzień Przedszkolaka w Zielonym Latawcu

20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka

Naszym kochanym przedszkolakom życzymy spełnienia marzeń, mnóstwa radości z życia i jak najwięcej czasu na zabawę.

Każda grupa obchodziła  ten wyjątkowy dzień na swój sposób, atrakcjom nie było końca!

Przy okazji tego wyjątkowego dnia przeprowadziliśmy wśród naszych przedszkolaków głosowanie za tym, co lubią najbardziej robić :)

Efekty można zobaczyć na naszej stronie na Facebook'u :)

26 września 2018
06 grudnia 2018