Dzień Nauczyciela w Zielonym Latawcu

14 października obchodziliśmy Dzień Nauczyciela

Dziękujemy serdecznie wszystkich rodzicom za pamięć, o tym wyjątkowym dla nas dniu.

Praca z Państwa dziećmi jest naszą pasją i powołaniem. Dzięki zaufaniu rodziców, codziennie możemy uczyć, przytulać, rozmawiać, bawić się i poznawać coraz lepiej najcudowniejsze maluchy świata. Dziękujemy! :)

16 października 2018
20 maja 2019
Już 30 maja w naszym przedszkolu przy ulicy Czerniakowskiej 161 Coroczny piknik organizowany przez nasze