Dzień Nauczyciela w Zielonym Latawcu

14 października obchodziliśmy Dzień Nauczyciela

Dziękujemy serdecznie wszystkich rodzicom za pamięć, o tym wyjątkowym dla nas dniu.

Praca z Państwa dziećmi jest naszą pasją i powołaniem. Dzięki zaufaniu rodziców, codziennie możemy uczyć, przytulać, rozmawiać, bawić się i poznawać coraz lepiej najcudowniejsze maluchy świata. Dziękujemy! :)

16 października 2018
01 lipca 2019
Zapisy na zajęcia w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju ruszyły W każdym z naszych przedszkoli prowadzimy