Dzień Nauczyciela w Zielonym Latawcu

14 października obchodziliśmy Dzień Nauczyciela

Dziękujemy serdecznie wszystkich rodzicom za pamięć, o tym wyjątkowym dla nas dniu.

Praca z Państwa dziećmi jest naszą pasją i powołaniem. Dzięki zaufaniu rodziców, codziennie możemy uczyć, przytulać, rozmawiać, bawić się i poznawać coraz lepiej najcudowniejsze maluchy świata. Dziękujemy! :)

16 października 2018
15 listopada 2018
We wszystkich naszych przedszkolach trwa zbiórka najbardziej potrzebnych artykułów dla zwierząt Zbieramy przede wszystkim: koce,