Dzień Nauczyciela w Zielonym Latawcu

14 października obchodziliśmy Dzień Nauczyciela

Dziękujemy serdecznie wszystkich rodzicom za pamięć, o tym wyjątkowym dla nas dniu.

Praca z Państwa dziećmi jest naszą pasją i powołaniem. Dzięki zaufaniu rodziców, codziennie możemy uczyć, przytulać, rozmawiać, bawić się i poznawać coraz lepiej najcudowniejsze maluchy świata. Dziękujemy! :)

16 października 2018
20 marca 2019
 W pierwszy dzień kalendarzowej wiosny obchodzimy światowy dzień Zespołu Downa W codziennej pracy wspieramy rozwój