Akademie muzyczne "Od ucha do ucha"

We wszystkich naszych przedszkolach rozpoczęliśmy cykl audycji muzycznych

Opowieści pani Marceliny Sowy, przy akompaniamencie różnych muzycznych instrumentów to jedne z ulubionych zajęć naszych przedszkolaków. W rytmie przepięknych melodii przenoszą się do świata bajek, stając się również ich częścią - prowadząca angażuje wszystkie dzieci do aktywnego udziału w audycjach: tańca, ruchu, poznawania instrumentów. Zajęcia odbywają się cyklicznie, raz w miesiącu.

10 października 2018
22 października 2018
Nasz oddział w Wilanowie odwiedził Teatrzyk Domowy ze spektaklem pt: "Stuku puku" Spektakl sensoryczny bardzo
16 października 2018
14 października obchodziliśmy Dzień Nauczyciela Dziękujemy serdecznie wszystkich rodzicom za pamięć, o tym wyjątkowym dla
10 października 2018
We wszystkich naszych przedszkolach rozpoczęliśmy cykl audycji muzycznych  Opowieści pani Marceliny Sowy, przy akompaniamencie różnych

zgrany zespół nauczycieli

i specjalistów oraz autorski program nauczania.