Akademie muzyczne "Od ucha do ucha"

We wszystkich naszych przedszkolach rozpoczęliśmy cykl audycji muzycznych

Opowieści pani Marceliny Sowy, przy akompaniamencie różnych muzycznych instrumentów to jedne z ulubionych zajęć naszych przedszkolaków. W rytmie przepięknych melodii przenoszą się do świata bajek, stając się również ich częścią - prowadząca angażuje wszystkie dzieci do aktywnego udziału w audycjach: tańca, ruchu, poznawania instrumentów. Zajęcia odbywają się cyklicznie, raz w miesiącu.

10 października 2018
15 czerwca 2019
W zeszłą środę na Rumianej miało miejsce rodzinne wydarzenie Z okazji Dnia Rodziny nasze przedszkolaki
05 czerwca 2019
Zapraszamy wszystkie dzieci z roczników 2016 i 2017 Trwa rekrutacja na zbliżający się rok przedszkolny.
01 czerwca 2019
Cóż to było za wspaniałe popołudnie w Zielonym Latawcu! W czwartek miał miejsce Sąsiedzki Piknik