Akademie muzyczne "Od ucha do ucha"

We wszystkich naszych przedszkolach rozpoczęliśmy cykl audycji muzycznych

Opowieści pani Marceliny Sowy, przy akompaniamencie różnych muzycznych instrumentów to jedne z ulubionych zajęć naszych przedszkolaków. W rytmie przepięknych melodii przenoszą się do świata bajek, stając się również ich częścią - prowadząca angażuje wszystkie dzieci do aktywnego udziału w audycjach: tańca, ruchu, poznawania instrumentów. Zajęcia odbywają się cyklicznie, raz w miesiącu.

10 października 2018
05 lutego 2019
Powoli rozpoczynamy rekrutacje na nadchodzący rok przedszkolny 2019/2020 Już wkrótce zostaną ogłoszone terminy Dni Otwartych
21 stycznia 2019