27 grudnia wracamy po przerwie

Świąteczne dni były czasem pełnym rodzinnej atmosfery i odpoczynku

Po kilku dniach wolnych od pracy wracamy do naszych przedszkoli już 27 grudnia.

Poniedziałek (31 stycznia) również jest dniem pracującym we wszystkich naszych przedszkolach (niektóre oddziały pracują tylko do godziny 15:00).

1 stycznia (Nowy Rok) jest dniem wolnym od pracy.

Do zobaczenia!

26 grudnia 2018
09 stycznia 2019
Wracamy po przerwie, w najbliższą sobotę odbędzie się Klubik  Już w najbliższą sobotę zapraszamy wszystkie